Sumanus būdas pagreitinti patalpų įšilimą ir sutaupyti kuro. Tai lengva kaip 1-2-3!

Su jau turimu židiniu galite:

  1. Ženkliai paspartinti patalpų įšilimą.
  2. Tolygiai paskirstyti šilumą patalpose.
  3. Sumažinti kuro sąnaudas.

Šilumos ventiliatorius SIROCCO PLUS, specialiu laikikliu pritvirtintas ant židinio stiklo, pradeda veikti maždaug po minutės, židinio stiklui įšilus vos iki 50°C. Jis išplečia židinio galimybes, padidina komfortą ir padeda sumažinti šildymui sunaudojamą kuro kiekį. Prietaisas veikia be baterijų ar elektros.

Židinių naudotojams puikiai žinoma, kad įprastomis sąlygomis užtrunka nemažai laiko kol įšilusio židinio šiluma išplinta po patalpas. Ir net tuomet šilčiausia bei jaukiausia vieta yra didesnis ar mažesnis plotas aplink patį židinį. O pasitraukus toliau, reikia tenkintis kur kas mažesne šiluma. Galiausiai ir kuro kiekis, išnaudojamas tokiai šilumai palaikyti, nėra mažas.

SIROCCO PLUS ne tik pagreitina šilumos pasklidimą patalpose (1), bet ir ją paskirsto (2). Įprastomis sąlygomis židinio sukuriama šiluma pirmiausia pasiekia lubas ir tik po to, šiek tiek atvėsusi, nusileidžia žemyn, pasiekdama patalpos dalį, kurioje šilumos poreikis yra pats didžiausias. Dėl to šilumos pasklidimas po patalpas ne tik užtrunka, bet ir ženkli jos dalis yra prarandama. Ventiliatorius SIROCCO PLUS šilto oro srautą jau pačioje židinio darbo pradžioje nukreipia horizontalia kryptimi, šitaip šilumą paskirstydamas. Didelis ventiliatoriaus darbo našumas (350m³/val. oro, priklausomai nuo darbinės temperatūros) viso židinio kūrenimo metu leidžia palaikyti šilumą net ir atokiausiose šildomų patalpų dalyse.

SIROCCO PLUS leidžia sumažinti kuro sąnaudas (3), židinio sukurta šiluma mėgaujantis maksimaliai ilgai – nuo pirmųjų šilumos impulsų iki paskutiniųjų, jau užgesusio, tačiau vis dar šilto židinio atodūsių. Ventiliatorius pradeda veikti ir šiltą orą atokiausiose šildomų patalpų kertelėse leidžia pajusti kurui vos tik pradėjus degti. O degimo metu židiniui akumuliavus didelį energijos kiekį, net ir jam užgesus, SIROCCO PLUS dar kurį laiką veikia ir toliau į kambarį skleisdamas vis dar malonias šilumos bangas. Šitaip sumažėja patalpų šildymui reikalingas kuro kiekis, nes mes ne tik anksčiau pradedame mėgautis šiluma, tačiau dar kurį laiką džiaugiamės ja ir liepsnoms užgesus, kai ugniakure nebelieka aktyviai degančio kuro. Taigi išsiverčiame su mažesniu kuro kiekiu!

Pradėkime taupyti kurą jau dabar! Įsigyti SIROCCO PLUS.