Sumanus būdas pagreitinti patalpų įšilimą ir sutaupyti kuro. Tai lengva kaip 1-2-3!

Su jūsų turima krosnele galite:

  1. Ženkliai paspartinti kambario įšilimą.
  2. Tolygiai paskirstyti šilumą patalpose.
  3. Sumažinti kuro sąnaudas.

Šilumos ventiliatorius SIROCCO, pastatytas ant krosnelės viršaus, pradeda veikti maždaug po minutės, krosnelės paviršiui įšilus vos iki 50OC. Jis išplečia krosnelės galimybes, padidina komfortą ir padeda sumažinti šildymui sunaudojamą kuro kiekį. Prietaisas veikia be baterijų ar elektros.

Krosnelių naudotojams puikiai žinoma, kad įprastomis sąlygomis užtrunka nemažai laiko kol įšilusios krosnelės šiluma išplinta po visą kambarį. Ir net tuomet šilčiausia bei jaukiausia kambario vieta yra didesnis ar mažesnis plotas aplink pačią krosnelę. O pasitraukus toliau, reikia tenkintis kur kas mažesne šiluma. Galiausiai ir kuro kiekis, išnaudojamas tokiai šilumai palaikyti, nėra mažas.

SIROCCO ne tik pagreitina šilumos pasklidimą patalpose (1), bet ir tolygiai ją paskirsto (2). Įprastomis sąlygomis krosnelės sukuriama šiluma pirmiausia pasiekia lubas ir tik po to, šiek tiek atvėsusi, nusileidžia žemyn, pasiekdama patalpos dalį, kurioje šilumos poreikis yra pats didžiausias. Dėl to šilumos pasklidimas po kambarį ne tik užtrunka, bet ir ženkli jos dalis yra prarandama. Ventiliatorius SIROCCO šilto oro srautą jau pačioje krosnelės darbo pradžioje nukreipia horizontalia, gyvenamosios kambario dalies kryptimi, šitaip šilumą tolygiai paskirstydamas. Didelis ventiliatoriaus darbo našumas (350m3/val. oro, priklausomai nuo darbinės temperatūros) viso krosnelės kūrenimo metu leidžia palaikyti tolygią šilumą net ir atokiausiose kambario dalyse.

SIROCCO leidžia sumažinti kuro sąnaudas (3), krosnelės sukurta šiluma mėgaujantis maksimaliai ilgai – nuo pirmųjų šilumos impulsų iki paskutiniųjų, jau užgesusios, bet vis dar šiltos krosnelės atodūsių. Ventiliatorius pradeda veikti ir šiltą orą atokiausiose kambario kertelėse leidžia pajusti kurui vos tik pradėjus degti. O degimo metu krosnelei akumuliavus didelį energijos kiekį, net ir prietaisui užgesus, SIROCCO dar kurį laiką veikia ir toliau į kambarį skleisdamas vis dar malonias šilumos bangas. Šitaip sumažėja kambario šildymui reikalingas kuro kiekis, nes mes ne tik anksčiau pradedame mėgautis šiluma, tačiau dar kurį laiką džiaugiamės ja ir liepsnoms užgesus, kai ugniakure nebelieka aktyviai degančio kuro. Taigi išsiverčiame su mažesniu kuro kiekiu!

Pradėkime taupyti kurą jau dabar! Įsigyti SIROCCO.