parallax background
 

Židiniai, krosnelės ir jų aksesuarai Jūsų namams

 

K ompanija HANSA įkurta Lietuvoje 1999 metais. Su naujausiomis technologijomis ir pasiekimais dar pakankamai nesusipažinusiai, tokio pobūdžio vietinės produkcijos dar neturinčioje to meto Lietuvos rinkai Vokietijos partnerių pagalba įkurta įmonė pasiūlė pirmuosius vokiška patirtimi ir tradicijomis grįstus šildymo prietaisų eksploatacijai skirtus gaminius.

Per visą intensyviu darbu, ieškojimais bei atradimais paženklintą veiklos laikotarpį nebuvo nei vienerių metų, kuomet, pažvelgęs atgal, negausus, tačiau be galo kūrybingas įmonės kolektyvas negalėtų pasidžiaugti naujais, vis reikšmingesniais ir kaskart labiau matomais pasiekimais, nuolat besiplečiančiu patenkintų klientų ratu, pasitikėjimo bei pagarbos aura, vis ryškiau suspindinčia ištarus įmonės vardą.

Tad labai greitai gaminamų produktų asortimentas ir klientų ratas smarkiai išsiplėtė. Tos pačios išliko tik HANSA pamatinės vertybės, peraugusios į šūkį „Vokiška kokybė“, primenantį vokišką įmonės kilmę, darbo tradicijas, gamybos pobūdį bei tapusį pamatiniu HANSA veiklos orientyru ir pagrindu, kurio iki šiol yra griežtai laikomasi ir nuo kurio nei karto nebuvo nukrypta.

Šiuo ypatingai aukštų technologijų metu HANSA skiria išskirtinį dėmesį naujų, novatoriškų, šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą, sąlygas ir komforto poreikius atitinkančių produktų kūrimui. Įmonės tyrimų ir gamybos vietose taikomos tik pačios pažangiausios, pasaulinius standartus atitinkančios naujausios technologijos, užtikrinančios aukščiausią produktų kokybę.

Eksporto plėtra prioritetinėse rinkose

UAB Trijų artelė 2019 m. vasarį – 2021 m. sausį įgyvendina projektą „UAB Trijų artelė gaminių eksporto plėtra prioritetinėse rinkose“. Projekto vertė 86 004 eurai, iš kurių 43 002 Eur finansuoja Europos regioninės plėtros fondas, likusia dalimi įmonė prisideda nuosavomis lėšomis.

1999 m. įkurta UAB Trijų artelė ėmė siūlyti Lietuvos rinkai pirmuosius vokiška patirtimi ir tradicijomis grįstus šildymo prietaisų eksploatacijai skirtus gaminius. Bėgant laikui plėtėsi tiek gaminama produkcija, tiek klientų ratas, tai skatino įmonė ieškoti naujų gamybos būdų, kurti naujas pardavimo strategijas. Įmonė išskirtinį dėmesį skiria naujų, novatoriškų, šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą, sąlygas ir komforto poreikius atitinkančių produktų kūrimui. Įmonės tyrimų ir gamybos vietose taikomos tik pačios pažangiausios, pasaulinius standartus atitinkančios naujausios technologijos, užtikrinančios aukščiausią produktų kokybę. UAB Trijų artelė užsiima aukščiausios kokybės šildymo prietaisų eksploatacijos ir kasdienės buities produktų gamyba, visiškai pateisinanti aukštus vartotojų poreikius, saugumo reikalavimus bei aplinkosauginius standartus. Laikantis šių standartų įmonė siekia tapti šios produktų grupės gamybos lydere Europoje. Norint įgyvendinti šį tikslą reikalinga parama dalyvauti 

tarptautinėse parodose. UAB Trijų artelė užsiima aukščiausios kokybės šildymo prietaisų eksploatacijos ir kasdienės buities produktų gamyba, visiškai pateisinanti aukštus vartotojų poreikius, saugumo reikalavimus bei aplinkosauginius standartus. Įmonės gaminama produkcija yra žinoma Baltijos jūros, Skandinavijos, Vidurio Europos regionų, Vakarų Europoje.

Laikydamasis aukščiausių kokybės standartų pareiškėjas siekia tapti šildymo prietaisų eksploatacijos ir kasdienės buities produktų grupės gamybos lyderiu Europoje. Norint įgyvendinti šį tikslą reikalinga parama dalyvauti tarptautinėse parodos. Dalyvavimas tarptautinėse parodose padės sklandžiau ir greičiau stiprinti pozicijas Vakarų Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų rinkose.

Taip pat dalyvavimas parodose skatins ieškoti ir kurti naujus sprendimus, klientams pateikti platesnį paslaugų asortimentą, labiau išvystyti savo pardavimų geografiją. Augs užsakymų skaičius Lietuvos tiekėjams, didės jų veiklos apimtys, didės darbo našumas, bus išsaugomos ir kuriamos papildomos darbo vietos, produktyvumas bei konkurencingumas. Projekto įgyvendinimo metu planuojamas dalyvavimas aštuoniose parodose, tai prisidės prie eksporto didėjimo, didesnės pridėtinės vertės kūrimo.

Eksporto plėtra

UAB Trijų artelė 2017 m. sausį – 2018 m. rugsėjį įgyvendina projektą „UAB „Trijų artelė“ eksporto plėtra“. Projekto vertė 65 677 eurai, iš kurių pusę finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.

Šiuo ypatingai aukštų technologijų metu įmonė skiria išskirtinį dėmesį naujų, novatoriškų, šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą, sąlygas ir komforto poreikius atitinkančių produktų kūrimui, technologinis modernumas leidžia prisidėti ir prie dar vieno šiuolaikinio žmogaus gyvensenai svarbaus elemento – ekologijos. Išsamiais tyrimais grįsdama gamybą, siūlo atsakingai parinktus, tik iš aplinkai nekenksmingų žaliavų pagamintus produktus. Šių gaminių naudojimas ne tik nedaro žalos gamtai, bet dažnai net ir prisideda prie taršos gyvenamoje aplinkoje mažinimo (tai švarų degimą užtikrinančių, degimo nuosėdas mažinančių produktų linija).

Įmonė sėkmingai veikia ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienio rinkose Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Švedijoje, Suomijoje, Čekijoje, Slovakijoje. Planuojama

Švedijoje, Suomijoje, Čekijoje, Slovakijoje. Planuojama intensyvi plėtra Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje. Dalyvaujant tarptautinėse parodose ir taikant efektyvias rinkodaros priemones plėsis naujų klientų, partnerių bei tiekėjų ratas, užsimegs ilgalaikiai ryšiai, tai lems žinomumo ir paslaugų poreikio didėjimą, ženklų eksporto augimą, teigiamą ekonominį efektą. Įmonės potencialas, patirtis, sudaro palankias sąlygas didinti klientų ratą bei rinktis Lietuvą norint gauti kokybišką paslaugą už konkurencigą kainą.

Taip pat dalyvavimas parodose skatins ieškoti ir kurti naujus sprendimus, klientams pateikti platesnį paslaugų asortimentą, labiau išvystyti savo pardavimų geografiją. Augs užsakymų skaičius Lietuvos tiekėjams, didės jų veiklos apimtys, didės darbo našumas, bus išsaugomos ir kuriamos papildomos darbo vietos, produktyvumas bei konkurencingumas. Projekto įgyvendinimo metu planuojamas dalyvavimas šešiose parodose, tai prisidės prie eksporto didėjimo, didesnės pridėtinės vertės kūrimo.

Kuriami naujų gaminių dizainai

UAB Trijų artelė išskirtinį dėmesį skiria novatoriškų, šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą, sąlygas ir komforto poreikius atitinkančių produktų kūrimui.

Plečiantis įmonės klientų skaičiui, taip pat plečiant eksportą atsirado poreikis įmonės gaminamos produkcijos pakuočių sukūrimui. Iki šiol gaminama produkcija neturėjo savo pakuotės, gaminiai būdavo tiesiog pakuojami į paprastą plėvelę.

Įmonei, kuri gamina ir prekiauja aukščiausios kokybės gaminiais, būtina pasirūpinti ir kokybiškomis bei klientams patraukliomis gaminių pakuotėmis.

UAB Trijų artelė nusprendė kurti pakuočių dizainą šiems gaminiams (pasirinkimą lėmė nestandartiniai gaminių matmenys, kurie yra nepatogūs transportavimui bei būtinybė pateikti trumpą, koncentruotą informaciją apie gaminį ant pakuotės): 1. Universalus kamino valymo šepečio pakuotė. Pakuotės savybės: tvirta, patogi nešti, su

 pakabinimu prekybos vietoje, ant pakuotės turi matytis prekės funkcijos, galimybės; 2. Koto kamino valymui pakuotė. Pakuotės savybės: prekė turi būti gerai matoma prekybos vietoje, turi atsispindėti prekės funkcijos, galimybės; 3. Koto kamino valymo rinkinio pakuotė. Pakuotės savybės: bendra pakuotė visiems rinkinių variantams, prekė turi būti gerai matoma prekybos vietoje, turi atsispindėti prekės funkcijos, galimybės, tinkama transportavimui; 4. Tornado - rotarinio kaminio rinkinio pakuotė. Pakuotės savybės: bendra pakuotė visiems rinkinių variantams, prekė turi būti gerai matoma prekybos vietoje, turi atsispindėti prekės funkcijos, galimybės, tinkama transportavimui; 5. Lanksčios kamino valymo jungties pakuotė. Pakuotės savybės: tvirta, patogi nešti, su pakabinimu prekybos vietoje, ant pakuotės turi matytis prekės funkcijos, galimybės. Ant pakuočių taip pat bus pateikiama prevencija apsisaugojimo nuo gaisrų informacija.


Kiekvieną naują idėją, tyrimą ar žingsnį HANSA skiria vartotojui. Siekia, kad kiekvienas gaminys būtų aiškus, efektyviai veikiantis ir lengvai naudojamas bet kurio jį įsigijusio naujo ar jau patyrusio vartotojo.

Priedai ir aksesuarai

1Židinių ir krosnelių priedai
Židiniai, krosnelės ir kiti šildymo prietaisai gali sušildyti namus, tačiau siekiant užtikrinti išmanų, efektyvų ir ekonomišką šildymą, turime žinoti, kaip valdyti savo šildymo prietaisą, kokias kitas priemones ar įrenginius galima naudoti kartu su židiniu ar krosnele, kad gauti maksimalią naudą.
2Priemonės kamino valymui
Kartu su dūmais išsiskiriantys suodžiai ir kreozotas kelia didžiausią pavojų. Medienai degant susidarantys vandens garai juos „sulipina”, atšaldo ir neleidžia sudegti. Dėl didelio svorio šios lipnios dervų dalelės negali pasišalinti kartu su dūmais, todėl nusėda ant šildymo prietaiso ir kamino detalių, sudarydamos dervų nuosėdas. Net ir nedidelis jų kiekis trukdo prietaisui normaliai veikti, mažina jo efektyvumą, greitina dėvėjimąsi, skatina detalių koroziją, o kamine netgi gali sukelti gaisrą.
3Stiklų valymui
Degdamos malkos ar anglys išskiria suodžius ir kreozotą – kenksmingas medžiagas, kurių dalis nusėda ant vidinės židinio ar krosnelės stiklo pusės. Degimo metu susidarant oro verpetams šios lipnios apnašos pritraukia ir šildymo prietaiso degimo kameroje sklandančias pelenų daleles, kuriomis padengia stiklą dar vienu apnašų sluoksniu. Taigi ant stiklo susidaro pilkų apnašų plėvė, kuri ne tik sulaiko didelę dalį iš židinio ar krosnelės sklindančios šviesos, tačiau ir apsunkina šilumos prasiskverbimą. Gali sumažėti stiklo atsparumas dėl staigių temperatūrų pokyčių.
4Priežiūrai ir remontui
Niekas neišlaiko idealios būklės amžinai. Kartkartėmis viskas reikalauja bent minimalaus remonto, ir mes turime tuo pasirūpinti. Šildymo prietaisams ir jų detalėms reikia specialių priemonių, kurios būtų atsparios karščiui, dūmams ir ugniai.
5Krepšiai malkoms
Ugnies spragsėjimas, degančios medienos kvapas ir šiluma yra vienas maloniausių pojūčių, kuriuos gali įsivaizduoti kiekvienas židinio ar krosnelės savininkas. Tačiau pasiekti šį malonumą nėra taip lengva ir ne visada patogu. Pirmiausiai sunkias malkas reikia atnešti iki šildymo prietaiso, o ir padėtos prie židinio ar krosnelės gali atrodyti netvarkingai ir išpurvinti grindis.
6Židinio įrankiai
Židinys ar krosnelė yra neabejotinai naudingas prietaisas, kuris suteikia šilumą, komfortą ir grožį. Kiekvienam šildymo prietaiso savininkui turi būti bent jau keli svarbūs įrankiai, kad užtikrintų sėkmingą židinio ar krosnelės veikimą, švarą ir tvarkingą prietaiso išvaizdą. Kiekvieną veiksmą reikia atlikti atsargiai ir dėmesingai, tad tinkami židinio įrankiai yra labai svarbūs.

Židiniai, krosnelės ir apaila

1KALFIRE židiniai
Kalfire - mes nepriimam nieko, išskyrus geriausią. Uždari malkiniais, dujiniai ir elektriniai židiniai kurios mes gaminame nuo 1981 yra rezultatas nuolatinio tobulumo ieškojimo dizaine, technologijose ir veikime – iš tiesų taip yra kiekviename žingsnyje ką mes darome. Mes dažnai esam pirmieji pristatantys novatoriškas technologijas ir pažangiausią stilių.
2RIZZOLI krosnelės
Rizzoli buvo įkurta 1912 m., – daugiau nei prieš 100 metų Fiemme slėnio širdyje (Predacas, Italija). Bendrovė iš kartos į kartą, su didžiausia aistra kūrė visame pasaulyje žinomus aukščiausios kokybės produktus. Dėl Rizzoli šeimos intuicijos ir verslumo įgūdžių bendrovė pastaraisiais metais galėjo nuolat tobulint savo gaminius, sukurti platų malkomis kūrenamų krosnelių asortimentą, atitinkantį nuolat besikeičiančios rinkos poreikius. Rizzoli gaminiuose naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos. Šis požiūris išlaikytas iki šių dienų ir tai leidžia sukurti unikalius, funkcionalius, patikimus ir unikalaus dizaino produktus.
3Akmens apdaila
Sekdami naujausias tendencijas, esame pakerėti interjero ir architektūros sinergijos. Aktyviai dirbdami su klientu ir architektais pristatome natūralaus akmens žavesį kad ir kur Jūs bebūtumėte. Nėra nieko neįmanomo – taip atsakome išgirdę ir pačius sudėtingiausius kliento pageidavimus. Apdirbame natūralų akmenį skirtą virtuvėms, vonios kambariams, židiniams, grindims ar baldams.