„Kalfire“ siūlo platų, skirtingų dydžių ir dizainų, malkomis kūrenamų židinių asortimentą.  Mūsų židiniai, sukurti pasitelkiant naujausias technologijas, užtikrina išskirtinę, malkomis kūrenamų židinių kuriamą, atmosferą. Taip pat siūlome galimybę standartinį židinio modelį prisitaikyti prie savo asmeninio stiliaus bei skonio.

Mėgaukitės malkomis kūrenamu židiniu ištisus metus

Židinyje rusenanti ugnis daugumai siejasi su šaltomis žiemos dienomis. Kaip bebūtų, net ir šiltuoju metų laiku, kai centrinis šildymas dar neįjungtas, židinys suteikia galimybę apšildyti bet kurį kambarį.

Praturtinkite savo namų interjerą

Malkomis kūrenamus židinius visuomet pritaikysime prie jūsų skonio. „Kalfire“ siūlo uždarų, naujausios kartos, židinių asortimentą, kuriame galite rinktis tarp skirtingų modelių bei dydžių. Visų pirma pasirinkite vieną iš keturių bazinių modelių – priešakinį, kampinį, tripusį arba dvisienį tunelinį.

Ištieskite kojas ir atsipalaiduokite

„Kalfire“ uždari, malkomis kūrenami, židiniai veikia nepriklausomai nuo patalpų oro. Uždara šių židinių sistema įtraukia šviežią (dažniausiai šaltą) orą iš lauko, o dūmus išmeta per dūmtraukį. Atidarius židinio dureles ir leidus šiltam orui cirkuliuoti kambaryje, patentuota integruotų sklendžių sistema automatiškai kompensuos oro tiekimo skirtumą, taip užtikrinant tinkamai subalansuotą oro slėgį.

Tvarus dizainas

„Kalfire“ malkomis kūrenami židiniai yra laikomi vienais iš mažiausiai gamtą teršiančių židinių pasaulyje.  Jų sandarumas ir naujoviškos technologijos užtikrina optimalų degimą, kuris garantuoja didelį židinio našumą ir minimalias smalkių (CO) bei kietųjų dalelių išlakas. Dėl išskirtinio „Kalfire“ židinių efektyvumo, jiems kūrenti prireiks mažiau malkų, tokiu būdu sumažinant neigiamą poveikį aplinkai.

Mados tendencijas nustatantis meistriškumas

Ką daryti, kai jūsų importuojami produktai nebeatitinka jūsų klientų lūkesčių? Jei esate „Kalfire“ – tiesiog pradedate juos gaminti ir nuolatos tobulinti patys. Tokį sprendimą „Kalfire“ priėmė dar 1981 m. ir su laiku tapo uždarų židinių rinkos lydere.

Atlikti darbai