Elektriniai židiniai: Kalfire E-one

„Kalfire E-one“ suteikia židiniams visiškai naują reikšmę – mėgaukitės ugnimi, kokios dar nesate matę! „E-one“ tai tvarus elektrinis, dekoratyvinis židinys, skleidžiantis akį traukiančias liepsnas. Naudojant modernias technologijas sukurtas „E-one“ neturi dūmtraukio, tad šį židinį galėsite pastatyti bet kurioje patalpos vietoje. „E-one“ taip pat siūlo plačias galimybes susikurti tokią ugnį, kokios norite – reguliuokite liepsnos aukštį, žarijų talpyklos parametrus, ugnies spalvą ir net jos skleidžiamą garsą. Mėgaukitės beribėmis galimybėmis neteršdami gamtos.

Lygių neturinti ugnies atmosfera

Į „Kalfire“ elektrinius židinius integravome begalę naujoviškų technologijų, kurios užtikrina itin tikrovišką ugnies vaizdą bei jos skleidžiamus garsus ir atmosferą. Šios technologijos užtikrina išskirtinę bei visapusišką patirtį, nepamirštant nė vienos iš juslių. „E-one“ šiuo metu yra laikomas tikroviškiausiu elektriniu židiniu rinkoje. Jį įsigiję, ugnį galėsite ne tik matyti, bet taip pat ir išgirsti bei pajusti. Ideali namų atmosfera – garantuota.

Saugumas ir paprastas naudojimas

Mūsų elektriniai židiniai suteikia galimybę jaukią bei šiltą namų atmosferą susikuri vienu mygtuko paspaudimu. „E-one“ pasižymi išskirtiniu saugumu, tad ugnimi pasidžiaugti galės ir vaikai bei augintiniai. Kadangi mūsų elektriniai židiniai tik maloniai šildo, bet nekaitina, „E-one“ saugiai naudotis galės visa šeima.

Tvarus ir veiksmingas

Norite savo namuose susikurti jaukią atmosferą ir pasimėgauti išskirtinėmis liepsnomis, tačiau jaudinatės dėl neigiamo poveikio gamtai? Tuomet rinkitės mūsų elektrinius židinius be dūmtraukio. Šie židiniai yra tvarūs ir net kūrenami neskleidžia teršalų. Juos rinktis taip pat galite kaip alternatyvą dujiniams židiniams, jei jūsų namas nėra prijungtas prie dujų tiekimo sistemų.

Individualumas ir dizainas

„E-one“ tai židinys be dūmtraukio. Juos naudotis galėsite nesijaudindami dėl jokių aplinkosaugos reikalavimų. Kadangi viskas, ko prireiks norint pasimėgauti židinio liepsnomis, tai kištukinis lizdas – namų dizainą pats ar su architekto pagalba galėsite kurti be jokių ribų. Mūsų židinių asortimente rasite tiek platų dizaino pasirinkimą, tiek skirtingų įmontuojamų modelių. Laisvai reguliuodami aplinkos apšvietimą, liepsnos aukštį bei židinio skleidžiamus garsus be vargo susikursite tokią ugnį, kokios norite!

Kokybė ir garantinis aptarnavimas

Kalfire“ elektriniai židiniai gaminami Nyderlanduose. Tai padeda ne tik tausoti aplinką, bet taip pat ir kontroliuoti židinių gamybos procesus bei užtikrinti jų kokybę. Dėl šios priežasties visiems židiniams siūlome penkerių metų garantiją.

Atlikti darbai