„Kalfire“ dujiniai židiniai

„Kalfire“ židiniai užtikrina malkomis kūrenamos ugnies kuriamą atmosferą bei siūlo jų naudojimo paprastumą garantuojantį elektroninį bei skaitmeninį valdymą. Šie modernūs židiniai pasižymi dinamiška liepsna, aptakiu dizainu, naudojimo paprastumu ir dideliu galingumu. „Kalfire“ židiniai praturtins jūsų interjerą ir suteiks galimybę pademonstruoti savo asmeninį skonį.

Mėgaukitės „Kalfire“ dujiniais židiniais

Pasaulyje nėra nieko kito, kas ramintų ir suteiktų tiek jaukumo, kaip židinyje spragsinti ugnis. „Kalfire“ uždari dujiniai židiniai užtikrina nuo atviros liepsnos beveik neatskiriamą ugnies dinamiką.

Praturtinkite savo interjerą

Įmontuojami židiniai puikiai tinka siekiant ne tik daugiau jaukumo, bet ir patrauklesnio namų dizaino. „Kalfire“ taip pat siūlo galimybę įsigytą dujinį židinį pritaikyti prie savo asmeninio skonio – mūsų teikiama išsami analizė padės jūsų idėjas paversti realybe. Jei norite, židinio dizainą taip pat galite užsisakyti iš profesionalaus architekto.

Ištieskite kojas ir atsipalaiduokite

Pagrindiniai dujinių židinių privalumai, tai jų užtikrinamas jaukumas ir naudojimo paprastumas – ypač jei renkatės „Kalfire“ produkciją. Pasitelkę „iMatch“ nuotolinio valdymo pultelį arba „Kalfire“ mobiliąją programėlę, valdyti savo dujinį židinį galėsite nepakildami nuo sofos.

Tvarus dizainas

Naujas madas tvarių technologijų srityje „Kalfire“ kuria jau daugelį metų ­– ir visa tai dėl mūsų energiją tausojančių židinių. Puikus „Kalfire“ tvarumo ambicijų pavyzdys, tai daugelyje židinių integruotas „ECO“ režimas.

Mados tendencijas nustatantis meistriškumas

Dujinius bei malkomis kūrenamus židinius „Kalfire“ įmonės viduje kuria bei gamina dar nuo 1981 m. Kadangi nuo seno esame židinių sektoriaus lyderiai, mūsų produkcijos įsigyti galima tik iš platintojų, dirbančių mūsų tinkle, kurį kruopščiai išvystėme per daugelį metų. Apmokyti įmonės darbuotojų, „Kalfire“ platintojai nuodugniai išmano mūsų aukštos kokybės asortimentą, o jų entuziazmas meistriškumui prilygsta tik mūsiškiam.

Atlikti darbai

KALFIRE GP115/75R