Kalfire dujiniai židiniai

Kalfire dujiniai židiniai suteikia jums tikrą malkinės ugnies patirtį kartu su optimaliu elektroniniu ir skaitmeniniu valdymu, kuris užtikrina paprastą naudojimą. Šie modernūs židiniai turi daug ką pasiūlyti, pavyzdžiui, gyvą liepsną, aptakų dizainą, patogų naudojimą ir didelę galią. Kalfire židiniai praturtina jūsų interjerą.

Išbandykite Kalfire dujinius židinius

Nėra nieko jaukesnio ir ramesnio už liepsną, spragsiančią nuostabiame židinyje. Kalfire uždari dujiniai židiniai siūlo ugnies modelį, kuris puikiai primena tikrą atvirą ugnį.

Praturtinkite savo interjerą

Įmontuotas židinys padidina jūsų namų jaukumą ir dizainą. Be to, Kalfire siūlo jums galimybę iš tikrųjų pritaikyti savo dujinį židinį. Mūsų kruopščiai išanalizuotas pagrindas suteikia jums laisvę paversti savo idėjas realybe, arba galite paprašyti architekto parengti projektą.

Atsisėskite ir atsipalaiduokite

Dujiniai židiniai – tai jaukumas ir paprastas naudojimas. Pavyzdžiui, mūsų dujinius židinius galima lengvai valdyti patogiai sėdint ant sofos ir naudojant nuotolinio valdymo pultelį iMatch arba Kalfire programėlę mobiliajame įrenginyje.

Tvarus dizainas

Jau daugelį metų Kalfire yra tvarių technologijų kūrėja dėl savo energiją taupančių židinių. ECO nustatymas yra šio tvarumo siekio pavyzdys.

Meistriškumas

Nuo 1981 m. Kalfire kuria ir gamina savo dujinius ir malkinius židinius. Atsižvelgiant į mūsų lyderio pozicijas šiame sektoriuje, Kalfire židinius galima įsigyti tik iš mūsų platintojų tinklo, kurį kruopščiai sukūrėme per daugelį metų. Mūsų pardavėjai yra apmokyti Kalfire, puikiai išmano mūsų aukštos kokybės produktus ir dalijasi aistra bei meistriškumu.